Biała Rawska – zuchwała kradzież busa i narzędzi z gospodarstwa sadowniczego

renault master

W nocy z czwartku na piątek, w miejscowości Chrząszczew (gmina Biała Rawska) w gospodarstwie sadowniczym doszło do zuchwałej kradzieży. Łupem złodziej padło auto dostawcze oraz liczne narzędzia.

– W piątek rano, 5 kwietnia, po prostu rozpoczynaliśmy kolejny dzień pracy. Mój tata otwierając drzwi przechowalni, zauważył, że naszego busa nie ma. Nie było też wielu innych rzeczy…  – przekazuje nam pan Mariusz, sadownik z Chrząszczewa.

Z gospodarstwa skradziono niebieskie auto dostawcze marki Renault Master ERW 56KG (III generacji). Ponadto z przechowalni zniknęły 3 piły spalinowe, motopompa, wiertarka i środki ochrony roślin. Właściciele zakładają, że złodziejom chodziło o auto, a resztę ukradli „przy okazji”.

Pan Mateusz sądzi, że moment kradzieży nie został wybrany przypadkowo. Tamtej nocy intensywnie padało i wiało. Domownicy nie słyszeli niczego, a auto razem z narzędziami wyprowadzono z podwórka. Sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze mają pewne tropy, ale muszą je udowodnić. Mamy nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy.

Niestety, załączone zdjęcie jest jedynym, jakie posiada pan Mateusz. Dlatego dodaje kilka cech charakterystycznych auta – bus był podwyższony oraz urwaną klamkę od prawych bocznych drzwi.

Jeśli ktoś wie cokolwiek o miejscu, gdzie może znajdować się auto lub osobach które brały udział w kradzieży proszony jest o kontakt z policją lub panem Mateuszem pod numerem telefonu 781-820-038. Za pomoc w odnalezieniu auta przewidziana jest nagroda pieniężna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here