Bronisze zalała woda

Przez Polskę przetacza się potężny front burzowy. Jak informują nas sadownicy, potężna ulewa przeszła nad rynkiem hurtowym w Broniszach. Plac dosłownie zalała woda.

Przed południem nad największym rynkiem hurtowym w Polsce przeszła potężna ulewa. Deszcz padał nad rynkiem ponad godzinę. Niestety system odprowadzający wodę nie poradził sobie z tak obfitymi opadami. W efekcie w wielu miejscach rynku stanęła woda, szczególnie w obniżeniach placu przy halach. Miejscami woda zalała także sprzedawane przez rolników owoce i warzywa.

Portale pogodowe informują, że nad Warszawą spadło około 30 litrów wody w pół godziny. Można przypuszczać, że podobna ilość wody spadła nad wspomnianym rynkiem hurtowym. Prognozy zapowiadają kolejne nawałnice, wszyscy czekają co przyniesie popołudnie. Miejmy nadzieję, że będzie spokojnie.

1 KOMENTARZ

  1. To nie ilość deszczu zalała Bronisze,tylko spiepszona kanalizacka burzowa. Jak sie oszczędza na wszystkim i do tego nadzur przymyka oko ,to skutek widać.Było tak kilkanaście lat temu,deszcz padał w centrum,a woda wypłynęła na rynu ,a było jej przy halach ok.metra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here