Chciał kupić gruszki, okradł gospodarstwo. Sadownik szuka innych poszkodowanych!

gospoda

3 lutego 2022 w powiecie rawskim doszło do kradzieży. Poszkodowany sadownik wyjaśnia, że złodziej pojawił się w gospodarstwie pod pozorem chęci zakupu gruszek. Owoców nie kupił, ale okradł dom. Bardzo możliwe, że są inni poszkodowani. 

Do kradzieży doszło w miejscowości Józefów (gm. Biała Rawska) około południa. Elegancko ubrany mężczyzna w wieku od 40 do 50 lat pojawił się w gospodarstwie samochodem marki Golf w kolorze ciemnym (granatowym). Tablice rejestracyjne zaczynają się od EPA, jednak ustalono, że najprawdopodobniej nie są to numery prawdziwe. Podczas kradzieży na piętrze w domu znajdowała się żona z dziećmi. Złodziej uciekł, kiedy jedno z nich zeszło na dół.

Po kontakcie z sąsiadami, innymi sadownikami z tego rejonu okazuje się, że samochód widziany był w innych miejscowościach. W okolicznych gospodarstwach mężczyzna pojawiał się pod pozorem zakupu gruszek. Sadownik zgłosił kradzież na policję, ale chce nagłośnić sprawę, ponieważ szuka innych poszkodowanych i domyśla się, że złodziej dalej może „szukać okazji”.

Za zgodą poszkodowanego sadownika podajemy jego numer kontaktowy: p. Łukasz, tel. 667657779.

auto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here