Czy musimy zmienić podejście do ochrony w sadach? – Spotkanie On-line środa 17.02.2021 godzina 19.00

zabiegi ochrony

W jaki sposób ograniczyć liczbę zabiegów ochrony w sadach i w efekcie zarabiać więcej? Jak wygląda to na Zachodzie? Gościem specjalnym spotkania on-line będzie Ben Vorstermans.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w środę, 17 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/czy-musimy-zmienic-podejscie-do-ochrony-w-sadach
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Koszty produkcji stale rosną, dlatego chcemy zarabiać więcej w sadach. Najlepszą drogą ku temu jest ograniczenie liczby zabiegów ochrony. Jakie możliwości mają producenci? Dowiemy się tego, już 17 lutego, o godz. 19.00 podczas webinarium pt. „Czy musimy zmienić podejście do ochrony w sadach?”.

Ograniczenie liczby zabiegów w sadach, to nie tylko oszczędności pod względem zużycia środków ochrony roślin, lecz także mniej pracy, ograniczenie liczby przejazdów w sadzie, czyli mniejsze zużycie paliwa. Jak zarabiać więcej w produkcji sadowniczej? O tym opowie Tomasz Lewandowski, z BASF.

Obserwując Zachód możemy zauważyć, że przez ostatnie kilkanaście lat tamtejsi sadownicy musieli w znaczący sposób zmienić podejście do produkcji. Jak wygląda to dziś? Gościem specjalnym tego wieczoru jest Ben Vorstermans z Belgii. Patronat nad tym wydarzeniem objęła firma BASF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here