Dominiak – beczka 3000L, kosiarka i… NOWOŚCI 2022 [Video]

Dominiak

Na targach TSW 2022 dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się stoisko firmy Dominiak. Oprócz popularnych i sprawdzonych maszyn zaprezentowano także kilka nowości.

Na stoisku firmy prezentowano wiele modeli opryskiwaczy sadowniczych w przeróżnych konfiguracjach. Sadownicy mogli obejrzeć maszyny z beczkami o pojemności od 1000 do 3000 litrów. To właśnie opryskiwacz z serii Effective z nową beczką o największej pojemności 3000 L cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Nie inaczej było w przypadku pierwszego, polskiego, autonomicznego opryskiwacza. APS 2000 w tym sezonie będzie testowany w praktyce. Co ciekawe urządzenie może się stać również samobieżną platformą sadowniczą. Aby uniezależnić się od sytemu GPS, konstruktorzy oparli sterowanie na systemie laserowym.

Kolejna nowość to kosiarka KRS 170-250, której szerokość roboczą możemy regulować w przedziale takim, jaki widzimy w nazwie modelu, czyli od 1,70 do 2,50 metra. Sadownicy zwracali uwagę na bardzo solidną konstrukcję maszyny. Nową kosiarkę można wzbogacić o belkę herbicydową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here