DORADCY FRUITAKADEMIA: Otwarcie sezonu ochrony sadów

ligol

Zapraszamy na spotkanie on-line, zorganizowane wspólnie z FruitAkademia i Innvigo. Tematem będzie ochrona, nawożenie i biostymulacja w sadach jabłoniowych. Podczas spotkania odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Gośćmi wieczoru będzie mgr Michał Hołdaj z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, doradcy FruitAkademia: Emil Szulc, Łukasz Wrzoskowicz i Wojciech Kukuła, a także specjalista Innvigo, Marcin Kanownik.

Do wygrania aż 9 nagród:
1l Batalion 450 SC, 2x1l Diana 500 SC, 2×0,25l Apis, 1x5l Naturvital Plus, 1x5l Kelpak, 1x1l Baktokompleks, 1x1kg Naturamin WSP, 2xFruitCa.

Podczas spotkania omówione zostaną tematy związane z ochroną przed szkodnikami i chorobami w sadach jabłoniowych, zagadnienia związane z ochroną i nawożeniem. Podczas spotkania odbędzie się także dyskusja z gośćmi i konkurs z nagrodami.

Webinarium odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia, o godz. 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji.  Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

W czwartek, 15 kwietnia, o godz. 18.55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/doradcy-fruitakademia-otwarcie-sezonu-ochrony-sadow 

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Zachęcamy również do dołączenia do tego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/792551591374181 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności