Komunikaty-Sadownicze-NOWY-765-100

Fruit Logistica 2019 – jeszcze większe targi.

Polskie stoisko na Fruit Logistica 2019
Polskie stoisko na Fruit Logistica 2019 - fot. P. Grel

W Berlinie rozpoczęła się dzisiaj kolejna edycja targów Fruitlogistica. Impreza nieodmiennie prezentuje dobrą kondycję i ma potencjał rozwojowy. Jak co roku na targach zorganizowane zostało wspólne stoisko narodowe Polski.

W bieżącym roku w halach wystawowych Messe Berlin wystawia się 3200 firm z branży handlu ogrodniczego. Ich przedstawiciele reprezentują dziewięćdziesiąt państw. Oczekuje się, że Targi odwiedzi prawie 80 tysięcy zainteresowanych tą ofertą handlowców.

W południe uroczyście otwarto polskie stoisko zorganizowane wspólnym wysiłkiem władz administracyjnych, samorządów wojewódzkich oraz organizacji producenckich. Oprócz wspólnej ekspozycji – „polskiej wyspy” – w tej samej Hali B targów ma swoje stoika jeszcze wiele samodzielnie występujących polskich firm.

Przez najbliższe kilka dni postaramy się relacjonować ciekawostki z Targów zachęcając do odwiedzania naszych portali, a później czasopism Plantpressu, których redaktorzy właśnie szukają w berlinie materiałów do targowych relacji.

PG

Zapraszamy do galerii – Stoisko narodowe Polski na Fruit Logistica 2019.

Fruit Logistica 2019
Fruit Logistica 2019 – fot. P. Grel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności