Jabłonie, pestkowe, truskawki – zapraszamy na cykl trzech webinarów

Łutówka

Już w dniach 7, 8, 9 marca zapraszamy na cykl trzech przedsezonowych spotkań online. Wydarzenia zorganizowane są we współpracy Innvigo, Chemirol, FruitAkademia i Sad24.pl. Spotykamy się codziennie, o godz. 19.00. Każdego dnia ciekawe wykłady, dyskusja i quiz wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami.

Truskawki – grunt czy osłony? 9 marca, godz. 19.00

Zapraszamy na trzecie spotkanie z serii – 9 marca, godz. 19.00 – tym razem rozmawiamy o uprawie truskawek. Podejmiemy temat zarówno od strony ochrony i nawożenia, ekonomii, jak i siły roboczej.

Goście specjalni: dr Dariusz Paszko z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie opowie o swoich przemyśleniach dotyczących opłacalności uprawy truskawek (grunt vs osłony), a p. Marzanna Skoczek z Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu przedstawi zmiany dotyczące zatrudniania cudzoziemców w naszych gospodarstwach.

Jeśli chodzi o ochronę, Maciej Kostaniak z FruitAkademia omówi największe zagrożenia w uprawie truskawek z perspektywą na 2023 rok, a Tomasz Chochorowski z Innvigo poda sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi o ochronę przed chorobami i szkodnikami.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– we czwartek, 9 marca, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/truskawki-grunt-czy-oslony-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Zachęcamy do dołączenia do Wydarzenia na Facebooku. Wówczas otrzymacie powiadomienie o rozpoczęciu webinaru: https://www.facebook.com/events/899087091188882/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here