Jak obsadzić hektar sadu za darmo?

Założenie hektara nowego sadu topowej odmiany to bardzo duża inwestycja. Zwłaszcza, gdy od razu zdecydujemy się na pełną infrastrukturę. Sam koszt zakupu materiału szkółkarskiego wysokiej jakości wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla prenumeratorów MPS SAD stworzyliśmy szansę, aby otrzymać 3000 drzewek za darmo. Po to powstała wielka loteria „Hektar sadu z MPS SAD”.

Przy nowych inwestycjach wielu sadowników staje przed trudnym wyborem, jaką odmianę wybrać. Sad to inwestycja na lata i pochopne decyzje nie są wskazane. Szczególnie biorąc pod uwagę szybko rosnącą produkcję jabłek w Polsce. Dużo miejsca poświęcamy w dyskusjach sportom Gali. Paskowana czy rozmyty rumieniec – która z nich w przyszłości zdobędzie uznanie wśród odbiorców?

Dziś przygotowaliśmy dla prenumeratorów Miesięcznika Praktycznego Sadownictwa SAD loterię, która da szansę nieco zmniejszyć tę odpowiedzialność, ponieważ główna nagroda dotyczy 3000 drzewek topowej odmiany Gala Dark Ann ze szkółki Jankowski i Syn.

Aby wziąć udział w loterii należy zamówić prenumeratę MPS SAD na rok 2021 lub dwuletnią, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.loteria.plantpress.pl. Jeśli wasze gospodarstwo jest ukierunkowane na produkcję jabłek deserowych na eksport, to nagroda konkursowa jest strzałem w dziesiątkę.

Prenumeratę możesz zamówić online w sklepie Plantpress.pl – prenumerata roczna lub dwuletnia, telefonicznie w dziale dystrybucji: 600 489 541 lub  12-636-18-51, e-mailem: wydawnictwo@plantpress.pl.

hektar z mps

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here