Jakie jabłka wybierają Polacy? Webinarium już dziś, o godz. 20.00

jabłka deserowe

Przypominamy, że już dziś tj. 25 kwietnia o godz. 20.00, odbędzie się spotkanie online, podczas którego przedstawione zostaną wyniki badania dotyczącego preferencji i zachowania konsumentów jabłek w Polsce. 

W branży od wielu lat mówiło się również o potrzebie przeprowadzenia badań, które pokazałyby rzeczywiste preferencje konsumentów jabłek. Wspólnie z Kantar Public zapytaliśmy Polaków o ich decyzje towarzyszące zakupom jabłek.  Jak często Polacy kupują jabłka? Gdzie się w nie zaopatrują? Czym kierują się podczas wyboru jabłek – decyduje wygląd/jakość owoców, czy cena? Jeśli rezygnują z zakupów – czym jest to spowodowane? Jakie odmiany wybierają Polacy? To tylko niektóre z zagadnień, o które zapytaliśmy.

Więcej szczegółów dotyczących przebiegu spotkania znajdziecie TUTAJ

Webinarium odbędzie się w ramach zadania „Badania rynku jabłek w Polsce” realizowanego przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, finansowanego z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Zapraszamy do dołączenia do pokoju webinarowego (krótka instrukcja):

25 kwietnia 2023 roku tuż przed godz. 20.00 prosimy kliknąć w link:

https://liczymyjablka.clickmeeting.com/preferencje-i-zachowania-konsumentow-jablek-w-polsce-wyniki-badania

Podajemy swoje imię, nazwisko i adres mailowy. Do spotkania można dołączyć z telefonu, komputera, tabletu. Również już w czasie trwania wydarzenia.

Tutaj pojawi się transmisja wydarzenia na żywo, którą można udostępnić na profilu FB: https://www.facebook.com/Projekt-Liczymy-jab%C5%82ka-114101061653542

projekt liczymy jbłka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here