Już jutro widzimy się w Belsku Dużym na spotkaniu Klubu Gruszowego!

Klub gruszowy

Zgodnie z zapowiedziami już jutro, czyli 29 kwietnia, o godz. 11.00, spotykamy się w Belsku Dużym na spotkaniu Klubu Gruszowego. Warsztaty tym razem prowadzi doradca z Holandii, Jos de Wit. To ostatni moment, aby potwierdzić swoją obecność.

Tym razem gościmy w sadzie p. Jerzego Jasiorowskiego w Belsku Dużym, któremu dziękujemy za możliwość zorganizowania spotkania w jego gospodarstwie. Nasadzenia grusz w sadzie p. Jerzego są zróżnicowane pod względem wieku, podkładek i systemów prowadzenia, a on sam ma wiele przemyśleń na temat swoich wyborów.

Tak jak zapowiadaliśmy, tym razem tematy spotkania to: zabiegi giberelinowe, przerzedzanie chemiczne, ochrona przeciw chorobom w okresie okołokwitnieniowym, a także zwalczanie miodówki gruszowej. Całość spotkania poprowadzi Jos de Wit.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ

Partnerami spotkania są Timac Agro, Bayer, FELCO oraz AMG. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

11.00 – 11.30 Rejestracja uczestników

11.30 – 14.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku i na różnych podkładkach, zalecenia

14.00 – 15.00 Obiad i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu. Pod tym linkiem można dokonać zakupu TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz: 600-489-611, 600-489-142

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here