Już w najbliższy piątek (18 sierpnia 2023) spotkanie Klubu Gruszowego!

Już w najbliższy piątek, czyli 18 sierpnia 2023, zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Gruszowego, które odbędzie się w sadzie państwa Elżbiety i Wojciecha Kotów w Uleńcu niedaleko Grójca. Warsztaty poprowadzi Marcin Piesiewicz. 

Głównym tematem spotkania będzie ochrona przedzbiorcza, prawidłowe wyznaczanie terminu zbioru i przechowywanie gruszek.  Pojawią się także zalecenia na bieżący okres. Będzie to również dobra okazja do podsumowania sezonu i omówienia największych wyzwań, z jakimi przyszło zmierzyć się w tym roku.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ.

Tym razem będziemy mieli okazję gościć w sadzie państwa Elżbiety i Wojciecha Kotów, który dla wielu jest wzorcowym przykładem uprawy grusz i produkcji owoców najwyższej jakości.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku, zalecenia

13.00 – 15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

 

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ.

Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości sms.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz:

600-489-611, 600-489-142.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here