Letnie Pokazy Czereśniowe 2021 – już 1 sierpnia!

czereśnie

Po rocznej przerwie spowodowanej przez pandemię – organizatorzy zapraszają w niedzielę 1 sierpnia do Samborca k/Sandomierza na kolejną edycję Letnich Pokazów Czereśniowych.

Tradycyjnie spotkanie będzie składało się z dwóch części – warsztatów praktycznych w sadzie czereśniowym oraz części wykładowej połączonej z ekspozycją firm branżowych.

W tym roku, poza ekspertami z Polski, gościem specjalnym będzie Toon Vanrykel z Belgii, doradca specjalizujący się w uprawie czereśni. Partnerami tegorocznego spotkania są firmy Procam oraz Yara Poland. Portal sad24.pl wspólnie z czasopismami „MPS Sad” oraz „Czereśnia” są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – jednak ze względu na wymagania epidemiologiczne wcześniejsza rejestracja uczestników jest obowiązkowa. Każdy z zarejestrowanych osób otrzyma na miejscu pakiet uczestnika oraz voucher na posiłek.

Link do rejestracji: TUTAJ

Program wydarzenia znajdziecie Państwo: TUTAJ

pokazy czereśniowe

Letnie pokazy Czereśniowe 2021- KSOW„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja zarządzajaca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja pn. „Letnie Pokazy Czereśniowe” Współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć obszarów Wiejskich” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan Operacyjny na lata 2020-2021

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here