Międzynarodowe Sympozjum Czereśniowe już za tydzień w Rimini oraz online

czeresnie

Jak informują organizatorzy wydarzenia, można już mówić o wielkim sukcesie Międzynarodowego Sympozjum Czereśniowego (ang. International Cherry Symposium), na które napłynęło wiele zgłoszeń z całego świata, i które będzie transmitowane na żywo na cały świat.

Międzynarodowe Sympozjum Czereśniowe odbędzie się 4-6 maja br. w Rimini Expo Center (Włochy) i będzie wydarzeniem towarzyszącym targów Macfrut 2022. Jest organizowane przez Uniwersytet Boloński, Uniwersytet w Modenie i Reggio Emilia oraz Politechnikę w Marche, we współpracy z targami Macfrut i pod patronatem Rządu Regionu Emilia-Romania, Krajowego Kolegium Ekspertów Rolniczych i Absolwentów Rolnictwa, Narodowej Akademii Rolnictwa, Izby Handlowej w Romanii oraz Włoskiego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych.

Zaproszenie do udziału w Sympozjum skierowane jest do wszystkich producentów, doradców i menedżerów łańcucha czereśniowego, do naukowców i studentów uniwersytetów i liceów rolniczych oraz oczywiście do wszystkich miłośników czereśni.

Dla obecnych w Rimini uczestników, opłata obejmuje kilka wydarzeń networkingowych poza sesją naukową, jak również możliwość przyłączenia się do Cherry Global Players, międzynarodowego okrągłego stołu skupiającego głównych producentów czereśni z całego świata, zaplanowanego na 5 maja w halach targów Macfrut.

Dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć na miejsce Sympozjum – zaplanowane na 4 maja podczas targów Macfrut – organizatorzy umożliwiają śledzenie wydarzenia na żywo w języku angielskim na całym świecie. Od Apeninów po Andy, od Norwegii po Australię, od Japonii po Kanadę, każdy będzie mógł śledzić to wydarzenie, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Sympozjum:  www.cherrysymposium.com. Oprócz transmisji sympozjum na żywo, po uiszczeniu opłaty w wysokości 60 euro, zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość dostępu do materiałów z sympozjum w języku włoskim i angielskim, prezentacji wszystkich prelegentów oraz obejrzenia nagrań z sympozjum po jego zakończeniu.

SPONSOR PLATYNOWY I PARTNER TECHNICZNY: Unitec.

SPONSORZY PLATYNOWI: Advice&Consulting, Agrintech, Arrigoni, Battistini Vivai, Vivai Mazzoni.

ZŁOCI SPONSORZY: Agrintesa, Apofruit, Cot International, Fomet, Graziani Packaging, ILIP, O.P. Giuliano, Ser.mac, Spinelli Vivai, Top Plant, Vivai Fortunato.

źródło: Macfrut

Dorota Łabanowska-Bury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here