Mniej pozostałości, więcej możliwości (debata) – Spotkanie On-line niedziela 21.02.2021 godzina 19.00

pozostalości
Pozostałości substancji aktywnych w owocach – czy ich ograniczanie związane jest z rosnącymi wymaganiami konsumentów, a może jest to dziś narzędzie do walki z konkurencją? Zapraszamy do udziału w debacie, której gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Kazimierz Tomala (SGGW).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w niedzielę, 21 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/mniej-pozostalosci-wiecej-mozliwosci-debata-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Pozostałości substancji aktywnych w owocach – czy ich ograniczanie związane jest z rosnącymi wymaganiami konsumentów, a może jest to dziś narzędzie do walki z konkurencją? Zapraszamy do debaty, która odbędzie się w niedzielę, 21 lutego, o godz. 19.00. Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Kazimierz Tomala (SGGW).

Z jednej strony zmienia się świadomość konsumentów, którzy chcą bezpiecznych owoców i mają pod tym względem coraz wyższe wymagania. Z drugiej strony również konkurencja na międzynarodowym rynku jabłek jest coraz większa, przez co z biegiem czasu liczba substancji aktywnych w jabłkach staje się sposobem konkurowania między producentami.

Czy konieczność ograniczania pozostałości substancji aktywnych w jabłkach jest nieunikniona i jakie daje możliwości? Wraz z partnerem spotkania, firmą Syngenta, zaprosiliśmy do udziału w debacie ekspertów: Adama Pajewskiego (Rajpol), a także dr Kamila Jeziorka (Syngenta) i Izabelę Wawerek (Syngenta), którzy wyjaśnią, jakimi prawami rządzi się dziś handel z dużymi sieciami i jaka jest jego przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here