Mniej znaczy więcej… sztuka przerzedzania – Spotkanie On-line sobota 20.02.2021 godzina 19.00

przerzedzanie jabłek
Jak bezpiecznie i efektywnie przerzedzać jabłonie? W roli eksperta wystąpi Poliana Francescatto ze Stanów Zjednoczonych, która opowie o doświadczeniach amerykańskich sadowników.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w sobotę, 20 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/mniej-znaczy-wiecej-sztuka-przerzedzania
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Przerzedzanie kwiatów i zawiązków, to zabieg agrotechniczny, który pozwala na uzyskanie jednorodnych partii wysokiej jakości jabłek. Jakie doświadczenia związane z przerzedzaniem jabłoni mają amerykańscy sadownicy? O tym poinformujemy już 20 lutego podczas webinarium „Mniej znaczy więcej – sztuka przerzedzania”.

Chociaż przerzedzaniu jabłoni poświęcono już wiele miejsca w fachowej literaturze i prasie, jest to temat, do którego wielu sadowników podchodzi z rezerwą i pewną obawą. Warto jednak poznać wszystkie pozytywne skutki płynące z jego wykonania. Od czego zacząć i jakich błędów unikać? Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Poliana Francescatto (Valent BioSciences), ekspert ze Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowo, o doświadczeniach związanych z przerzedzaniem jabłoni opowie Arkadiusz Sławiński z firmy UPL, która zgodziła się zostać partnerem tego wydarzenia, a także Cezary Rokicki, sadownik, który już od kilku lat korzysta z tego rodzaju rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here