Najpierw przymrozki. Teraz susza, która będzie się pogłębiać

zawiązek Red Jonaprince

Po wielu tygodniach suchej pogody przydałby się kilkunastogodzinny ciągły opad deszczu. Niestety, co prawda w prognozach widać opady, ale tylko pochodzenia burzowego, w dodatku będą to zjawiska lokalne.

Opady na pewno nie wystąpią wszędzie, a tam, gdzie się to zdarzy, burza może przynieść gwałtowne ulewy z gradem do 3 cm oraz silnym porywistym wiatrem do 90 km/h.

Burze spodziewane są w godzinach popołudniowych w sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Wtorek ma być już spokojniejszy, suchy, z temperaturą dochodzącą do 30 stopni Celsjusza.

13 KOMENTARZE

   • Pracuj 20 lat w fabryce i nagle fabryka znika….albo prowadź działalność 20 lat i nagle przez decyzję rządu tracisz kontrahentów…. dlaczego tylko rolnicy mają być uprzywilejowani????

 1. Jak sąd zmrozi to szukasz innej pracy a nie oczekujesz cudów z nieba….sadownicy są szlachetnie urodzeni i nie mogą pracować poza gospodarstwem???

 2. A kto powiedział że nie może?wielu pracuje.ja tylko pokazałem Ci różnice.miesieczna wypłata a rok w plecy.nikt nie oczekuje cudów.nie wiem skąd to wywnioskowałeś.naucz się czytać ze zrozumieniem.

  • A co jeśli nie znajdzie pracy przez pół roku???
   Nie wiem skąd te cuda wziales ale zanim mnie będziesz nauczać to może najpierw sam odrob pracę domową z logiki

 3. Jak mróz mi zniszczy plony to nie mam na kolejny rozruch, i jak pujdę do stałej pracy to nie wrucę już na wieś , ziemię sprzedam Holendrowi bo lepiej zapłaci . Efekt tego będzie taki że będziesz kupował czereśnie na sztuki i leczył swoje podmioty na nowotwory odspożywcze. Ja sobie radę dam! Upoluję , zbiorę co dla mnie . . Powodzenia !

 4. A nie wracaj…mamy nadprodukcję żywności …ci,którym się opłaca i potrafią zarządzać przetrwają…nieudacznikom zawsze będzie źle i trzeba im dać

 5. Od stycznia zniknęło 60 tys firm….ktoś im coś dał żeby przetrwały?????obniżył podatki,ZUS,VAT????
  Nie …mają płacić i już…..a sadownikom trzeba dać bo nie odnajdą się poza gospodarsrwem gdzie produkcja wiecznie się nie opłaca i cały czas dokładają…..śmieszy mnie ta chłopska mentalność i przekonanie jacy są wazni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here