Owocówka i zwójki – bezpiecznie i skutecznie. Zapraszamy na webinar 8.05.2024, godz. 20.00

owocówka jabłkóweczka

Już 8 maja o godz. 20.00 zapraszamy na webinarium dotyczące strategii skutecznego zwalczania szkodników. Temat główny to owocówka jabłkóweczka, jednak spotkanie będzie również okazją do omówienia bieżącej sytuacji w sadzie. Goście specjalni tego wydarzenia to: Arkadiusz Sławiński (UPL), a także Szymon Jabłoński (Symbioz).

Ten sezon przynosi wiele niespodzianek, niestety, dla wielu sadowników również bardzo negatywnych… Wraz z upływem dni z pewnością będzie pojawiało się więcej informacji o rozmiarach strat po przymrozkach. Chociaż ten temat wciąż nie milknie, wraz z ociepleniem nadchodzi również konieczność zaplanowania ochrony przed szkodnikami.

W przypadku owocówki jabłkóweczki kluczem jest efektywna strategia, czyli zabieg wykonany w optymalnym momencie z wykorzystaniem skutecznego rozwiązania. Nietrafiony zabieg prowadzi nie tylko do strat jakościowych, ale także dodatkowych kosztów, których lepiej uniknąć.

Tego wieczoru eksperci: Arkadiusz Sławiński (UPL), a także Szymon Jabłoński (Symbioz) szczegółowo przedstawią strategię skutecznego zwalczania owocówki jabłkóweczki (pojawią się tematy dotyczące biologii szkodnika, monitoringu, odporności, a także skutecznych rozwiązań).

Webinarium odbędzie się w środę, 8 maja, o godzinie 20.00. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa – dyskusji i zadawania pytań.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w środę, 8 maja, o godz. 19.55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/owocowka-i-zwojki-bezpiecznie-i-skutecznie

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here