Owocówka niejedno ma imię- Spotkanie On-line czwartek 18.02.2021 godzina 19.00

owocówka
W minionym sezonie było wiele trudności z wyznaczeniem odpowiedniego terminu zwalczania owocówki jabłkóweczki. Zaobserwowaliśmy nowe podgatunki – w jaki sposób musimy podejść do ochrony? Gościem specjalnym będzie dr Małgorzata Sekrecka (INHORT).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.
Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w czwartek, 18 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/owocowka-niejedno-ma-imie
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

W minionym sezonie, w niektórych gospodarstwach szkody powstałe ze względu na żerowanie tego szkodnika były znaczące. Pojawiały się opinie o trudnościach w wyznaczeniu odpowiedniego terminu zabiegu zwalczającego, trudno było określić pik lotów.

Zdaniem ekspertów pojawiły się nowe podgatunki owocówki. W jaki sposób powinniśmy więc podchodzić do ochrony i jakie rozwiązania wdrożyć do ochrony sadu?

Zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 18 lutego 2021, o godz. 19.00. Partnerem strategicznym tego spotkania jest Corteva, a gościem specjalnym będzie dr Małgorzata Sekrecka z Zakładu Ochrony Roślin przed Szkodnikami Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. W spotkaniu głos zabierze także Małgorzata Gago (Corteva), która przedstawi rozwiązania pomocne w zwalczaniu szkodliwych motyli w produkcji jabłek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here