Pestkowe – jakie perspektywy na przyszłość? – spotkanie online 8 marca 2023

śliwy uprawa

Zapraszamy na kolejne spotkanie online, tym razem poświęcone ochronie i nawożeniu sadów pestkowych. Spotykamy się 8 marca, o godz. 19.00

W ostatnich latach obserwujemy zwiększone zainteresowanie gatunkami pestkowymi. Przede wszystkim czereśniami, ale także śliwami i wiśniami. Widzimy jednak pewną zależność, szczególnie w przypadku wiśni i śliw – chociaż produkcja powiększa się, nadal stosunkowo mało mówi się o prawidłowej ochronie i nawożeniu, bo przywykliśmy, że są to gatunki stanowiące dodatek do uprawy jabłoni.

Tego wieczoru wspólnie z Innvigo, Chemirol i FruitAkademia, a także zaproszonymi gośćmi, wychodzimy naprzeciw sugestiom Widzów i będziemy rozmawiać o wyzwaniach, jakie towarzyszą uprawie tych gatunków.

Doradcy FruitAkademia: Emil Szulc – ze swojej pespektywy opowie o największych problemach w uprawie pestkowych, a Wojciech Kukuła poda sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi o ochronę i nawożenie tych gatunków.

Oprócz wystąpień ekspertów będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów, a także quiz z nagrodami od partnerów spotkania, czyli Innvigo, Chemirol i FruitAkademia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– we środę, 8 marca, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/pestkowe-jakie-perspektywy-na-przyszlosc-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here