Prezes Związku Sadowników RP wybrany Przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi

mirosławmaliszewski

Prezes Związku Sadowników RP, Mirosław Maliszewski, 21 listopada został wybrany Przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na pierwszym posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które poprowadziła Wicemarszałek Sejmu Poseł Dorota Niedziela, wybrano przewodniczącego i zastępców Komisji.

Za sprawowaniem tej funkcji przez Mirosława Maliszewskiego opowiedziało się 32 głosujących. Nikt nie był przeciwny, jedynie M. Maliszewski wstrzymał się od głosu.

Zastępcami przewodniczącego zostali: pos. Kazimierz Plocke, Kazimierz Gwiazdowski i Piotr Borys.

Chciałem uprzejmie poinformować, że zostałem wybrany Przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim moim kolegom i koleżankom – członkom Polskiego Stronnictwa Ludowego, szczególnie Prezesowi Władysław Kosiniak-Kamysz za rekomendacje i udzielone zaufanie.
Składam serdeczne dzięki też wszystkim członkom Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rolnictwa Wsi, którzy jednogłośnie powierzyli mi tę zaszczytną funkcję (sam wstrzymałem się od głosu).
Chcę zapewnić, że będę się starał jak najlepiej wykonywać powierzone mi stanowisko dla dobra wsi i polskiego rolnika, szanując stanowiska i poglądy wszystkich, którym dobro Polski i polskiego rolnictwa leży na sercu. – napisał na swoim Facebook-owym profilu Mirosław Maliszewski.

 

Zdjęcie: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here