Racjonalnie, skutecznie, oszczędnie – spotkanie online 7 marca 2023

jabłonie

Już w dniach 7, 8, 9 marca zapraszamy na cykl trzech przedsezonowych spotkań online. Pierwsze z nich będzie dotyczyło oszczędnego, ale racjonalnego podejścia do ochrony jabłoni. Tradycyjnie spotykamy się o godz. 19.00.

Od ostatniego sezonu zdecydowanie więcej mówi się o konieczności wyraźnego rozdzielenia produkcji jabłek deserowych i przemysłowych, co jest bardzo słuszne. Ubiegły rok pokazał, że wielu sadowników postawiło w sadach na oszczędności, co przyniosło różny efekt…

W tych przypadkach, w których nie były one racjonalne, zakończyły się kiepską jakością jabłek (co było spowodowane głównie presją ze strony parcha, mszyc i zwójek), a także przede wszystkim spadkiem plonowania. Dlatego z wspólnie z Innvigo, Chemirol i FruitAkademia zdecydowaliśmy się przygotować spotkanie, podczas którego będziemy mówić o tym, czy można połączyć oszczędność ze skutecznością i jakie są na to sposoby.

Podczas tego spotkania online doradcy FruitAkademia: Wojciech Kukuła i Emil Szulc podpowiedzą, jakie racjonalne i jednocześnie skuteczne rozwiązania wybierać, jeśli mamy na myśli oszczędność, ale zależy nam na zachowaniu dobrej jakości i odpowiedniego plonowania.

Oprócz wystąpień ekspertów będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów, a także quiz z nagrodami od partnerów spotkania, czyli Innvigo, Chemirol i FruitAkademia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– we wtorek, 7 marca, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/racjonalnie-skutecznie-oszczednie
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here