Sadownicze konsultacje prawne – kiedy i gdzie?

jabłka deserowe

Problemy z płatnością za dostarczone owoce? Nierozwiązane sprawy? Już 1 i 2 lutego możesz porozmawiać o swoim problemie z prawnikiem na sadowniczych konsultacjach prawnych zorganizowanych na Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu.

Tegoroczna 31. edycja Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Oprócz ciekawych wykładów, debat, warsztatów o sadowniczej produkcji przemysłowej, pokazu cięcia i konkursów, Zwiedzający będą mogli skorzystać z … sadowniczych konsultacji prawnych.

Wszyscy chcielibyśmy, żeby problemy nas nie dotyczyły, jednak jak to zwykle bywa, pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy przychodzi nam się z nimi zmierzyć, wówczas nie zawsze wiemy, jak działać, co możemy zrobić i jakie kroki podjąć.

Rejestracja na Spotkanie nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy, żeby się zarejestrować, aby otrzymać pakiet dla uczestnika REJESTRACJA 

Po pierwsze, na myśl przychodzą nam nieopłacone faktury za dostarczone owoce, jednak spraw, które mogą wymagać dochodzenia do sprawiedliwości jest znacznie więcej – warto zorientować się, czy możemy walczyć o swoje i jak to zrobić.

Jeśli chciałbyś zasięgnąć indywidualnej, sadowniczej konsultacji prawnej u adwokata – będzie to możliwe na Spotkaniu Sadowniczym, zarówno 1 jak i 2 lutego. W specjalnie wydzielonej strefie adw. Grzegorz Rogusz podpowie, jakie kroki można podjąć w pierwszej kolejności.

 

Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu będzie odbywać się w dniach 1 – 2 lutego 2023. Niżej kilka przydatnych informacji o innych punktach programu Spotkania:

Warsztaty „Sadownicza Produkcja Przemysłowa” – przetwórstwo w miejscu produkcji zapraszamy 2 lutego —-> Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach „Sadownicza Produkcja Przemysłowa”?

Przychodząc na Spotkanie warto też wziąć ze sobą najcięższe jabłko —–> Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2023 – Przynieś najcięższe jabłko i wygraj nagrodę!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w pokazach cięcia: ZAPISZ SIĘ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here