Skradziono zraszacze nadkoronowe, sadownik prosi o pomoc

kradzież w sadzie

W nocy z soboty na niedzielę w okolicach miejscowości Sobienie-Jeziory skradziono zraszacze nadkoronowe. Jeśli ktoś spotka się z atrakcyjną ofertą sprzedaży, proszony jest o kontakt.

Można powiedzieć, że złodzieje działali w standardowym dla siebie czasie. Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę. Skradziono 38 zraszaczy nadkoronowych. Jak relacjonuje sadownik, zraszacze zostały starannie odkręcone, a w sadzie zostały rurki. Poza zraszaczami niczego nie zniszczono, ani nie skradziono.

Do kradzieży doszło w miejscowości Wysoczyn, nieopodal wału przeciwpowodziowego na Wiśle. Sprawa została zgłoszona na policję. Obecnie sadownik prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców. Każda, nawet z pozoru błaha informacja może mieć istotne znacznie.

– Sad jest przy asfaltowej, dość ruchliwej drodze. Niestety w pobliżu nie ma kamer, nikt nie widział niczego podejrzanego – informuje poszkodowany. Każdy, kto posiada informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z panem Tomaszem pod numerem:  513 899 147

kradzież w sadzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here