Skup owoców w lubelskim na sprzedaż – dopytaliśmy o szczegóły

skup owoców na sprzedaż

W przypadku ogłoszeń o sprzedaży grup producenckich, firm handlowych, czy gospodarstw, sadownicy często zastanawiają się nad przyczyną decyzji sprzedającego. W tym wypadku jest to po prostu zbliżająca się emerytura.

W sieci pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży skupu owoców. W związku z ciekawością Czytelników dopytaliśmy o szczegóły.

W miejscowości Kamień przy drodze 747 między Opolem Lubelskim, a Lipskiem znajduje się firma, która jest wystawiona na sprzedaż. Wraz z nieruchomościami i wyposażeniem dodatkowym daje potencjalnemu nabywcy możliwość prowadzenia skupu owoców od pierwszych owoców miękkich. Ponadto sprzedający posiada liczne umowy na zbyt owoców, które również są przedmiotem transakcji.

Firma działa nieprzerwanie od 2012 roku. Wówczas powstały opisywane nieruchomości. Ani działalność gospodarcza, ani nieruchomości nie są zadłużone. Decyzja o sprzedaży wynika z chęci przejścia właściciela na emeryturę. Niemniej, jeśli do rozpoczęcia nowego sezonu nie znajdzie się kupiec, wówczas firma będzie dalej funkcjonowała jeszcze przez sezon.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • Działka o pow. 4800 m2
  • Budynek o pow. 752 m2
  • W budynku część magazynowa, chłodnia, część biurowo-socjalna
  • Budynek z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym
  • Waga samochodowa najazdowa o nośności 30 ton
  • Waga dla palet do 3 ton
  • Media w budynku
  • Duży utwardzony plac dla ciężkiego sprzętu

Ponadto istnieje możliwość zakupu całego wyposażenia, które niezbędne jest do prowadzenia tego typu działalności. Chodzi tu między innymi o wózki widłowe, paleciaki, wywrotnice, ciężarówki, naczepy itd. Co więcej potencjalny nabywca za kolejną dopłatą może kupić także dom tuż obok hali i placu.

skup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedażskup owoców na sprzedaż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here