Spotkajmy się w sadzie czereśniowym w Polanowie!

Letnie Pokazy czereśniowe

Już w niedzielę, 31 lipca 2022, odbędą się Letnie Pokazy Czereśniowe. Tradycyjnie rozpoczniemy od spotkania w sadzie czereśniowym, które poprowadzi doradca z Wielkiej Brytanii – Leon Jahae. Do zobaczenia w Polanowie!

Letnie Pokazy Czereśniowe 2022 odbędą się w dwóch lokalizacjach. Spotykamy się o 9:30 w sadzie czereśniowym w Polanowie. Część praktyczną poprowadzi gość z Wielkiej Brytanii, doradca sadowniczy Leon Jahae. Oprócz aktualnych zaleceń odbędzie się także pokaz cięcia.

Na drugą część spotkania zapraszamy do Samborca, gdzie będzie miała miejsce część wykładowa, a także jedyna w swoim rodzaju okazja do konsultacji z Leonem Jahae. Jeżeli macie pytania, możecie je zdać doradcy na indywidualnych konsultacjach – oferujemy pomoc tłumacza. Oczywiście na miejscu będą obecne także firmy oferujące technologie do nowoczesnej uprawy czereśni.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie: TUTAJ

Partnerami tegorocznego spotkania są firmy FMC, PROCAM oraz YARA – a patronat medialny sprawuje portal SAD24.pl wspólnie z czasopismem MPS SAD.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych wymagana jest rejestracja – zachęcamy do wcześniejszego wypełnienia zgłoszenia za pomocą formularza online: TUTAJ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here