Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu – zapraszamy 1 i 2 lutego 2023

Spotkanie sadownicze sandomierz

Zapraszamy na 31 edycję Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1 i 2 lutego 2023. Już niedługo więcej szczegółów.

Zapraszamy sadowników z całej Polski na tradycyjnie odbywające się w Sandomierzu Spotkanie Sadownicze. Organizatorzy jak co roku przygotowali ciekawy program konferencji. Eksperci z kraju i zagranicy podejmą tematy wpisujące się w aktualną sytuację branży sadowniczej.

Pierwszego dnia Konferencji będziemy rozmawiać m.in. o tym, jak ograniczać koszty energii zużywanej w gospodarstwach, podsumujemy stan zapasów jabłek w polskich i europejskich chłodniach, a podczas debaty będziemy dyskutować o kwestii organizacji rynku jabłek w naszym kraju.

Drugiego dnia Spotkania pojawią się zagadnienia związane z mechanizacją, małym przetwórstwem, a także możliwościami finansowania zmian w profilu gospodarstw. Zastanowimy się, jakie sposoby uniezależnienia się od „dużego” przetwórstwa mamy do dyspozycji. Ciekawym tematem będą możliwości produkcji alkoholi wysokoprocentowych w obrębie gospodarstwa.

Tradycyjnie nie zabraknie również tematów związanych z ochroną i nawożeniem naszych upraw. Konferencji towarzyszyła będzie wystawa firm oferujących rozwiązania do produkcji sadowniczej.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany już wkrótce. Serdecznie zapraszamy już 1 i 2 lutego 2023 do Hali Sportowej w Sandomierzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here