Strategia nawożenia w trudnym sezonie – spotkanie z Adamem Furą

Wydaje się, że wiosna jest coraz bliżej, dlatego wspólnie z firmą NaturalCrop przygotowaliśmy dla Państwa możliwość spotkania online z doradcą sadowniczym – Adamem Furą. Szkolenie odbędzie się 3 marca, o godz. 19.00.

Dopiero kończy się luty, jednak wszyscy zastanawiamy się, kiedy ruszy wegetacja. Wydaje się, że zima powoli odchodzi w zapomnienie. Dlatego jest to dobry moment, aby podyskutować o nawożeniu posypowym, jego alternatywach i ogólnej sytuacji. Dobrą do tego okazją będzie spotkanie online z naszymi Ekspertami.

Czy możemy całkowicie zrezygnować z nawożenia? Jakie mamy racjonalne alternatywy i które z nich warto wziąć pod uwagę? To tylko niektóre z kwestii, które weźmiemy pod uwagę podczas dyskusji z naszym gościem specjalnym Adamem Furą. W spotkaniu udział wezmą także doradcy z wieloletnim doświadczeniem z NaturalCrop: Łukasz Dobrosz i Rafał Forc.

Podczas webinarium odbędzie się konkurs z gadżetami od firmy NaturalCrop.

Webinarium odbędzie się już 3 marca, o godz. 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji. Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

W czwartek, 3 marca, o godz. 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia: https://plantpress.clickmeeting.com/strategia-nawozenia-sadow-w-trudnym-sezonie
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

wydarzenie naturalcrop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here