To już jutro! Praktyczne warsztaty Klubu Gruszowego

Już jutro (26 sierpnia 2022) spotykamy się w sadzie państwa Piaseckich w miejscowości Palczew-Parcela na praktycznych warsztatach Klubu Gruszowego. Start godz. 10.30!

Tematami przewodnimi drugiego w tym sezonie spotkania Klubu Gruszowego będą zabiegi przedzbiorcze i przechowywanie gruszek, jednak oprócz nich poruszymy także inne ważne aspekty uprawy grusz. Warsztaty poprowadzi Marcin Piesiewicz.

Wśród tematów pojawią się:

– aktualna sytuacja w sadach gruszowych i zalecenia na bieżący okres

– zabiegi przedzbiorcze (ochrona, możliwość przedłużenia zbioru)

– wyznaczanie prawidłowego terminu zbiorów

– zabiegi pozbiorcze

– przechowywanie gruszek (jak postępować z owocami w chłodni)

– praktyczne aspekty uprawy grusz (m.in. błędy w cięciu, nawadnianie, nawożenie, przygotowanie grusz do zimy).

Tym razem warsztaty odbędą się w sadzie Państwa Emilii i Daniela Piaseckich w miejscowości Palczew-Parcela 7 niedaleko Warki. Rozpoczynamy o godz. 10.30. (Dokładny adres: Palczew-Parcela 7, 05-660 Warka). 

Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów, dlatego przewidziany jest także czas na dyskusje – żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. W trakcie trwania warsztatów odwiedzimy kwatery grusz w różnym wieku. Partnerami spotkania są firmy – ICB Pharma i AgroFresh.

 

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu. Pod tym linkiem można dokonać zakupu TUTAJ. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz: 600-489-611

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here