Tony jabłek na drodze – wypadek w okolicach Białej Rawskiej

tony jabłek na drodze

Śliska nawierzchnia przyczyniła się do wypadku drogowego, do którego doszło dziś po południu (30 września 2020), około godziny 16.00 w powiecie grójeckim. W efekcie na drodze znalazły się tony jabłek przemysłowych.

Do zdarzenia doszło na drodze DW725 z Grójca do Białej Rawskiej, niedaleko miejscowości Wilków. Samochód przewożący jabłka przemysłowe stracił przyczepność i razem z przyczepą, na której mieści się zazwyczaj około 25 ton jabłek, znalazł się w przydrożnym rowie. Ruch na drodze odbywa się obecnie wahadłowo. 

Niestety, co roku o tej porze mają miejsce podobne zdarzenia. Śliska nawierzchnia i mokre liście stwarzają niebezpieczne warunki. Czasami zdarza się, że samochody są przeładowane, a to w połączeniu z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi może zaskutkować właśnie taką niebezpieczną sytuacją. Przyczyną mogą być też wypadki losowe, takie jak pęknięcie opony. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności