Uprawa czereśni w Polsce – spotkanie z ekspertem już dziś

czereśnie

Uprawa czereśni zyskuje w Polsce na popularności. W związku z tym w ramach Sadowniczego Tygodnia on-line, zapraszamy na webinarium, którego gościem specjalnym będzie doradca Leon Jahae z Top Fruit Consultancy z Wielkiej Brytanii. Spotkanie już dziś, o godz. 19.00.

Czereśnia to kolejny perspektywiczny gatunek, na który warto zwrócić uwagę, jeśli myślimy o alternatywie dla uprawy jabłoni. Opłacalność produkcji zachęca do jej podjęcia wielu producentów, jednak należy pamiętać, że największe zyski przynoszą owoce w klasie premium. Jakie wyzwania mogą nas spotkać w tej drodze?
W minionym sezonie wielu sadowników miało problem z ochroną czereśni przed nowym szkodnikiem – Drosophila suzukii. Jakie są możliwości jego zwalczania?

Podczas spotkania przewidziana jest także dyskusja z doradcą, Leonem Jahae, a także Markiem Dąbrowskim, przedstawicielem firmy FMC, która jest partnerem wydarzenia. Także dzisiaj odbędzie się konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w piątek, 19 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/wielkosc-ma-znaczenie-w-czeresniach
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności