Ursus C-330 – nowe życie nieśmiertelnej trzydziestki

Ursus C-330

Kolejna odsłona projektu, w którym nieśmiertelny Ursus C-330 otrzymał nowe życie. W tym wydaniu żółta trzydziestka stała się mini-barkiem.

Artysta z Olsztyna, „Loft art lamp” postanowił po raz drugi już tchnąć nowe życie w nieśmiertelną trzydziestkę. Efekty nowego projektu widoczne na zdjęciach. Zapraszamy na kolejną odsłonę kultowej już trzydziestki, która w nowym wydaniu trafia na salony.

Maska Ursusa C-330 została odświeżona i zaadaptowana na barek. Szklany stół i tłumik ze stali nierdzewnej niewątpliwie przykują uwagę każdego fana nietuzinkowych rozwiązań jak również rolników, którzy z sentymentem wspominają poczciwe „trzydziestki”. Cała konstrukcja znajdzie się w barze o dość ciemnej tonacji i stylistyce. Właśnie dlatego klient zażyczył sobie dość jaskrawy kolor. Efekt dopełniają krzesła wykonane z oryginalnych foteli z modelu – opowiada autor dzieła.

Co sądzicie o takim sposobie renowacji? Wiedzielibyście takie rozwiązanie w swoim domu?

Źródło: Loft art lamp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności