W dzisiejszym quizie do wygrania 5 voucherów od FruitAkademia na Dzień Kobiet

Dziś o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie online dotyczące sadów pestkowych.  Tradycyjnie zorganizujemy również quiz wiedzy. Jednak z okazji Dnia Kobiet, oprócz standardowych nagród, dla Pań mamy nagrody specjalne od FruitAkademia – pięć voucherów na około 5 wizyt doradczych w gospodarstwie w sezonie. Zachęcamy do udziału.

W ostatnich latach obserwujemy zwiększone zainteresowanie gatunkami pestkowymi. Przede wszystkim czereśniami, ale także śliwami i wiśniami. Widzimy jednak pewną zależność, szczególnie w przypadku wiśni i śliw – chociaż produkcja powiększa się, nadal stosunkowo mało mówi się o prawidłowej ochronie i nawożeniu, bo przywykliśmy, że są to gatunki stanowiące dodatek do uprawy jabłoni.

Tego wieczoru wspólnie z Innvigo, Chemirol i FruitAkademia, a także zaproszonymi gośćmi, wychodzimy naprzeciw sugestiom Widzów i będziemy rozmawiać o wyzwaniach, jakie towarzyszą uprawie tych gatunków.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, tradycyjnie odbędzie się quiz wiedzy. Organizatorzy ufundowali bardzo atrakcyjne nagrody: produkty Kelpak, Naturamin, Apis. Ale oprócz tego pięć Pań będzie miało szansę zawalczyć o voucher obejmujący pięć sezonowych wizyt doradczych w gospodarstwie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:

– we środę, 8 marca, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/pestkowe-jakie-perspektywy-na-przyszlosc-

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.Vouchery na dzień kobiet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here