Wielkość ma znaczenie… w czereśniach – Spotkanie On-line piątek 19.02.2021 godzina 19.00

czereśnie
Uprawa czereśni zyskuje na popularności. Należy jednak pamiętać, że najlepsze ceny uzyskują owoce o odpowiedniej wielkości. Jak je wyprodukować? W roli eksperta Leon Jahae z Top Fruit Consultancy z Wielkiej Brytanii.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty. Podczas webinarium odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi wspólnie z partnerem danego wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w piątek, 19 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/wielkosc-ma-znaczenie-w-czeresniach
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały i praktyczny gadżet, zarejestruj się https://meetingapp.info/form/sadTyd/

Uprawa czereśni jest coraz bardziej popularna, głównie ze względu na wysoką jej opłacalność. Opłacalność jednak rośnie wraz z wielkością owoców. Jak wyprodukować najlepszej jakości czereśnie? Zapraszamy na webinarium pt. „Wielkość ma znacznie – w czereśniach…”, które odbędzie się 19 lutego 2021 roku, o godz. 19.00.

Czereśnia, to kolejny perspektywiczny gatunek, na który warto zwrócić uwagę, jeśli myślimy o alternatywie dla uprawy jabłoni. Opłacalność produkcji zachęca do jej podjęcia wielu producentów, jednak należy pamiętać, że największe zyski przynoszą owoce w klasie premium. Na spotkanie zaprosiliśmy doradcę z Wielkiej Brytanii – Leona Jahae z Top Fruit Consultancy.

W minionym sezonie wielu sadowników miało problem z ochroną czereśni przed nowym szkodnikiem – Drosophila suzukii. Jakie są możliwości jego zwalczania? O tym opowie Marek Dąbrowski z firmy FMC, która jest głównym partnerem naszego spotkania.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here