Zapraszamy producentów czereśni na pierwsze warsztaty praktyczne Klubu Czereśniowego

klub czeresniowy

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie terenowe Klubu Czereśniowego – wspólnie z Leonem Jahae doradcą z Top Fruit Consultancy z Wielkiej Brytanii. Termin:  9 maja, od godz. 10.30 w Złotej k. Rybna.

Ruszyła rejestracja –  Link do rejestracji

Warsztaty poprowadzi znany producentom czereśni doradca – Leon Jahae z Top Fruit Consultancy, a odbędą się one w sadzie czereśniowym państwa Rafalskich w Złotej niedaleko Rybna.

Leon Jahae przekaże m.in. porady dotyczące aktualnych zabiegów w sadzie i wskazówki agrotechniczne na kolejne tygodnie. Będzie to także okazja do zadania pytań doradcy, zarówno podczas obchodu sadu, jak i później podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Nasze warsztaty to także doskonałe miejsce wymiany doświadczeń z innymi producentami czereśni z całej Polski.

Partnerami spotkania są Yara Poland oraz FMC. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, czasopismo Czereśnia, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku, zalecenia

13.00 -15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ . Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje w wiadomości email.

klub czeresniowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here