Strona główna Tagi Koszty produkcji malin

koszty produkcji malin

Ile kosztuje wyprodukowanie kilograma malin i truskawek?

Jakie są aktualne koszty produkcji truskawek i malin? Czy opłaca się produkować tylko wysoką jakość? To jedne z pytań, na które powinniśmy znać odpowiedź,...

Wyprodukowanie kilograma malin jesiennych kosztuje plantatora 7,20 zł za kilogram!

7,20 zł/kg plus zysk. Teoretycznie co najmniej za taką kwotę plantatorzy powinni sprzedawać maliny w tym sezonie, żeby zarabiać. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna...

Serbowie o sezonie malinowym: Ceny będą wyższe od ubiegłorocznych

Serbscy plantatorzy bazując na solidnych argumentach są zdania, że ceny malin w tym roku nie spadną w ich kraju poniżej ubiegłorocznych stawek. Co więcej,...

Newsletter