Nowy ciągnik sadowniczy Massey Ferguson 3SP. Pokazy we Francji [Video]

massey ferguson

W tym tygodniu we Francji miała miejsce premiera nowych ciągników specjalistycznych marki Massey Ferguson. Linia oznaczona symbolem SP – Specialised, to zdaniem polskiego oddziału firmy najbardziej optymalny wybór dla krajowych sadowników.

Prezentowany przez Marka Pawlaka z Massey Ferguson model MF 3SP.75 ma moc 75 koni mechanicznych. Zapewne większość sadowników zgodzi się, że jest to moc wystarczająca do efektywnej pracy w średnich gospodarstwach. Niemniej w serii SP możemy wybrać silnik o maksymalnej mocy 120 koni mechanicznych.

Ciągniki zaprezentowano w jednej z winnic. Uczestnicy spotkania mieli możliwość praktycznego przetestowania maszyn na miejscu co jest elementem nowej strategii firmy w promowaniu swoich ciągników. Zaprezentowano ciągniki dedykowane do winnic, sadów, upraw ogrodniczych, a także jeden model dla rolnictwa. 

Jeśli nowe modele i premiera to także prezentacja nowych rozwiązań. Traktory napędzane są najnowszej generacji czterocylindrowymi silnikami o pojemności 3,6 litra. Wszystkie ciągniki spełniają rygorystyczne wymagania normy Stage V. Nowe i bardziej przestronne są także kabiny i wydajne układy hydrauliczne. Więcej w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here