Nowy T4 F/N/V. Czystszy, cichszy i jeszcze bardziej wydajny.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

New Holland to w ciągu ostatnich 10 lat niekwestionowany lider w zakresie sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce, oferujący najszerszą gamę maszyn tj. ciągniki rolnicze i kombajny, maszyny towarzyszące, lekkie maszyny budowlane, prasy rolujące, itp.. Maszyny tej marki spełniają oczekiwania każdego rolnika, sadownika i producenta warzyw. To w oczywisty sposób wpływa na wydajność i produktywność gospodarstw, w których maszyny są wykorzystywane.

Nowy T4 F/N/V. Czystszy, cichszy i jeszcze bardziej wydajny.

Bogate i długoletnie tradycje włoskich gospodarstw ogrodniczo-warzywniczych i sadowniczych sprawiły, że włoscy inżynierowie stali się mistrzami w projektowaniu i konstruowaniu profesjonalnych, wysoce specjalistycznych ciągników rolniczych. Firma New Holland wprowadziła ulepszenia do nowej, złożonej z czterech modeli serii T4 F/N/V, zapewniając maszynom większą moc (modele o mocy znamionowej wynoszącej 75, 86, 99 lub 107 KM) i lepsze osiągi, zaawansowaną filtrację powietrza, mocniejszy układ hydrauliczny oraz nowy pakiet przedniego układu zawieszenia narzędzi i WOM-u. Pojemny zbiornik paliwa może pomieścić aż do 99 litrów paliwa.

Ciągniki sadownicze serii T4 F/N/V, dostępne ze standardową osią przednią lub renomowaną osią SuperSteer™ z automatycznym napędem na cztery koła, zostały skonstruowane pod kątem bezpieczeństwa obsługi w trudnym terenie, przy czym mogą być skonfigurowane do pracy pomiędzy rzędami o szerokości zaledwie 1061 mm.

Testy wykazały, że w przypadku pracy dwóch ciągników: jeden ze standardową osią a drugi z Super SteerTM, na tym samym areale i z taką samą 3 metrową maszyną towarzyszącą, na każdą przepracowaną godzinę, o 13% efektywniejszy (szybszy) był ciągnik wyposażony w oś Super SteerTM. Te 13% to są realne korzyści: krótszy czas pracy, mniejsze zmęczenie, oszczędności w amortyzacji sprzętu oraz mniejsze wydatki na paliwo i serwisowanie. Takimi parametrami nie może pochwalić się żaden inny producent.

Nowa kabina BlueCab4TM ma nowoczesny wygląd, ergonomicznie zaprojektowane wnętrze i dobrą widoczność, ale przede wszystkim chroni operatora przed szkodliwym działaniem oprysków i nawozów. Poprawiona jakość spasowania elementów i uszczelnień wpłynęła na obniżenie poziomu hałasu w środku do 77 dB co pozwala na dłuższą pracę w bardziej przyjaznym środowisku i ograniczenie oznak zmęczenia operatora.

Największe zmiany dotyczące nowej kabiny BlueCab4TM, pojawiły się w układzie wentylacji – została ona wyposażona w dwa rodzaje filtrów powietrza:

  • pyłowy kat. 2 – ograniczający wnikanie zanieczyszczeń fizycznych
  • węglowy kat 4 – zapobiegający przenikaniu substancji chemicznych, szkodliwych dla zdrowia do wnętrza kabiny

Więcej informacji technicznych o w/w ciągnikach na stronie:

Ciągniki New Holland – poznaj modele serii T4 F/N/V

Seria ciągników rolniczo – komunalnych New Holland Boomer

ciągniki rolnicze i komunalne New Holland Boomer

Pod koniec 2017 roku w ofercie handlowej New Holland pojawiła się zmodernizowana seria ciągników Boomer. Linia lekkich, zwrotnych ciągników kompaktowy składająca się z 6 modeli o mocy od 20 do 47 KM.

Tym co zasługuje na szczególną uwagę jest promień zawracania nie przekraczający 3,1 m.

Ciągniki New Holland Boomer 40 i Boomer 50 zostały wyposażone w oryginalną, montowaną fabrycznie, funkcjonalną kabinę, niewystającą poza obrys ciągnika,  spełniającą surowe normy UE jeżeli chodzi o poziom hałasu w środku, normy bezpieczeństwa (TMR), zapewniającą dobrą widoczność i wygodną pracę operatorowi. Klimatyzacja jest standardowym wyposażeniem.

Elementy sterujące są na wyciągnięcie ręki, fotel i kierownicę można wyregulować w zależności od potrzeb operatora, a obszerna platforma robocza zapewnia wiele wolnej przestrzeni na nogi. Elementy sterujące są wyróżnione kolorami i jasno oznakowane, co gwarantuje łatwą identyfikację oraz intuicyjną obsługę.

New HollandNew Holland jest marką najczęściej nagradzaną w branży ze względu na swoje pionierskie rozwiązania i innowacyjne technologie. Dowodem na to jest np. ostatnio zaprezentowany napędzany wodorem ciągnik NH2, którego energię rolnicy mogą uzupełniać ze źródeł odnawialnych.

We wrześniu 2018 roku firma świętowała 20 rocznicę działalności na polskim rynku, której zwieńczeniem są imponujące statystyki dotyczące sprzedaży – ponad 31,5 tysiąca nowych ciągników, co daje średnią 1500 w skali roku.

Zdaniem Łukasza Chęcińskiego – marketing manager’a NH Ag Polska, podstawą do osiągnięcia sukcesów firmy w Polsce są takie aspekty jak ciągły rozwój oferty produktowej, innowacyjne technologie, odpowiedzialne podejście do rolnictwa zrównoważonego i kompleksowe podejście do klienta, a przede wszystkim stabilna i doświadczona sieć dystrybucji.

Jedna seria ciągników. Wiele różnych zastosowań.

Marka New Holland to specjalista w dziedzinie produkcji ciągników znajdujących zastosowanie zarówno w typowym rolnictwie, pracach komunalnych jak i dla hobbystów. Począwszy od pól golfowych i parków, aż po winnice i sady, marka New Holland oferuje ciągniki zdolne do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

CIEKAWOSTKA – New Holland w księdze rekordów Guinness’a

31 lipca 2011 na farmie koło Lipska kombajn CR9090 Elevation firmy New Holland o mocy 591 KM (435 kW) zebrał 451,2 tony pszenicy w ciągu ośmiu godzin, ustanawiając tym samym nowy rekord świata, uznany przez Księgę Rekordów Guinness’a. Kombajn pracował bez przerwy i bez tankowania, ze średnim zużyciem paliwa 15,14 l/ha. Poprzedni rekord ustanowiony w Wielkiej Brytanii w 1990 wynosił 358,09 tony w ciągu ośmiu godzin. Podczas ustanawiania poprzedniego rekordu koncentrowano się tylko na zbiorze ziarna, natomiast kombajn CR Elevation wysypał także ponad 400 ton słomy.

Artykuł sponsorowany New Holland Agriculture

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

[s4u_pp_featured_products per_row="2"]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here