Targi Techniki Rolniczej AGROTECH przełożone na marzec

agrotech

Planowane na dni od 6 do 8  listopada 2020 roku XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH nie odbędą się z powodu obostrzeń związanych z epidemią.  Wydarzenie zostało przełożone na 12 do 14 marca 2021.

Zarząd Targów Kielce poinformował, że obostrzenia wprowadzone Rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 października 2020 roku, które obowiązują w naszym kraju od 17 października 2020, unieruchomiły jakąkolwiek działalność w organizacji wydarzeń targowych.

Kielce i powiat kielecki zostały zakwalifikowane do strefy czerwonej. Konsekwencją decyzji władz naszego kraju jest, że zaplanowane od 6 do 8  listopada 2020 roku XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH z przyczyn niezależnych od organizatorów nie mogą się odbyć i zostają przeniesione na marzec 2021 roku.

Nowa data wydarzenia to 12 do 14 marca 2021.

– W oczekiwaniu na poprawę sytuacji na całym świecie, liczymy na spotkanie w marcu 2021 w bezpiecznych dla wszystkich warunkach w Targach Kielce. Do czasu XXVI edycji w nowym terminie prowadzić będziemy działania, których celem jest przygotowanie wystawy w oczekiwanym przez Państwa wymiarze na najwyższym poziomie, gwarantującym osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych przez naszych Klientów.

Pozostajemy w nadziei, że będzie to dla nas wszystkich lepszy czas, wolny od dramatycznych decyzji i zdarzeń, na które nie mamy wpływu –  podsumował Zarząd Targów w komunikacie prasowym. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here