Od kwitnienia do przerzedzania. Strategia na trudny rok – spotkanie online 14 lutego, godz. 19.00

zawiazki

Drugi dzień Sadowniczego Tygodnia On-line poświęcimy m.in. przerzedzaniu jabłek. Gośćmi wieczoru będą dr Michael Schröder i Arkadiusz Sławiński (UPL). Zapraszamy o godz. 19.00.

Nie uciekniemy od trudnej sytuacji, ale możemy wpłynąć na jej poprawę – jak zatem postępować w okresie, kiedy budujemy podstawy wysokiej jakości? Posiadanie partii owoców o wyrównanej jakości daje nam szansę na opłacalną sprzedaż. I chociaż część z nas podchodzi do przerzedzania z rezerwą, warto wiedzieć, jakie pozytywne skutki niesie ze sobą ten zabieg. Jak efektywnie wykonywać przerzedzanie i jakie ma ono znacznie dla jakości jabłek? Te aspekty omówi Arkadiusz Sławiński (UPL).

Tego wieczoru będziemy mieli okazję wysłuchać także wykładu dr Michaela Schrödera z Niemiec, który przedstawi doświadczenia związane z przerzedzaniem jabłek i budowaniem jakości niemieckich sadowników. Partnerem spotkania jest firma UPL.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet konferencyjny – materiały od firm, zarejestruj się na stronie: https://meetingapp.info/form/st22/

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w poniedziałek, 14 lutego, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/od-kwitnienia-do-przerzedzania-strategia-na-trudny-rok
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.
– Korzystasz z Facebooka? Możesz dołączyć do wydarzenia tutaj:https://fb.me/e/1xxvw08DD

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here