Transparentność i najlepsza oferta zakupu Red Jonaprinca

Red Jonaprince

Wśród setek ofert zakupu bez ceny lub z „ceną do uzgodnienia” znajdziemy wyjątki.

Wśród nich jest między innymi grupa producentów Hit-Pol, która od dawna na forum publicznym informuje o cenach zakupu jabłek deserowych i warunkach współpracy.

Wśród kupowanych odmian, uwagę przykuwa stawka oferowana za Red Jonaprinca. Za jabłka powyżej 70 milimetrów sadownicy otrzymają 1,00 zł za kilogram netto. Co więcej kupujący nie ma górnych ograniczeń wielkościowych. Zatem czyni to powyższą ofertę obecnie najlepszą na rynku. Konkurenci oferują najczęściej 0,75 – 0,80 zł za kilogram, dodatkowo wyłącznie za jabłka od 75 do 90 mm. Komentarz jest zatem zbędny.

Zawsze jest jakieś „ale”. W tym wypadku to wymagania. Grupa oczekuje jabłek „zafreszowanych” lub z komór z kontrolowaną atmosferą. Jednak gdy wymagania idą w parze z wyższymi cenami to wszystko jest w najlepszym porządku. Podsumowując, grupie należy się uznanie przede wszystkim za transparentność.

Tytułowa grupa z Lewiczyna kupuje także Ligola 70 mm+ po 0,85 zł/kg, Championa 70 mm+ po 0,8 zł/kg, Jonagoreda  70 mm+ po 0,8 zł/kg, Galę Must 68 mm+ po 1,00 zł/kg, Empirea 60 mm+ po 1,30 zł/kg, Galę Paskowaną 67 mm+ po 1,45 zł/kg oraz Red Capa 70 mm+ po 1,15 zł/kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here