Truskawki – grunt czy osłony? – spotkanie online 9 marca 2023

uprawa truskawek

Zapraszamy na trzecie spotkanie z serii – 9 marca, godz. 19.00 – tym razem rozmawiamy o uprawie truskawek. Podejmiemy temat zarówno od strony ochrony i nawożenia, ekonomii, jak i siły roboczej. 

Trzeci dzień naszej serii organizowanej wspólnie z Innvigo, FruitAkademia i Chemirol poświęcamy uprawie truskawek. Podejmiemy ten temat z trzech różnych perspektyw – dr Dariusz Paszko z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie opowie o swoich przemyśleniach dotyczących opłacalności uprawy truskawek (grunt vs osłony), a p. Marzanna Skoczek z Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu przedstawi zmiany dotyczące zatrudniania cudzoziemców w naszych gospodarstwach.

Jeśli chodzi o ochronę, Maciej Kostaniak z FruitAkademia omówi największe zagrożenia w uprawie truskawek z perspektywą na 2023 rok, a Tomasz Chochorowski z Innvigo poda sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi o ochronę przed chorobami i szkodnikami.

Oprócz wystąpień ekspertów będzie również czas na dyskusję z wykorzystaniem pytań zadawanych przez Widzów, a także quiz z nagrodami od partnerów spotkania, czyli Innvigo, Chemirol i FruitAkademia.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– we czwartek, 9 marca, o godzinie 18:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/truskawki-grunt-czy-oslony-
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here