Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2023 – Przynieś najcięższe jabłko i wygraj nagrodę!

Już w dniach 1-2 lutego 2023 roku zapraszamy do Sandomierza na jubileuszową edycję Spotkań Sadowniczych. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników, m.in. konkurs na najcięższe jabłko.

W tym roku organizowane od ponad 30 lat w Sandomierzu Spotkanie Sadownicze przybierze wyjątkową formę. Oczywiście, wydarzenie jak co roku będzie łączyło merytoryczną konferencję z wystawą maszyn i środków do produkcji, jednak oprócz tego uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach poświęconych możliwościom przetwarzania owoców w obrębie gospodarstwa, pokazie cięcia, a także sadowniczych konsultacjach prawnych. Szczegółowy program można znaleźć: TUTAJ

Rejestracja nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy, żeby się zarejestrować, aby otrzymać pakiet dla uczestnika REJESTRACJA 

Z okazji jubileuszu Organizatorzy przygotowali także wiele atrakcji, o których będziemy informowali na bieżąco. Pierwsza z nich – konkurs na najcięższe jabłko. Zachęcamy, aby przynieść ze sobą taki okaz na Spotkanie Sadownicze. Jabłko zostanie oficjalnie zważone, a pod koniec każdego dnia zostanie wyłonionych 3 Zwycięzców, których jabłka będą najcięższe. Otrzymają oni pakiet, w którego skład wchodzi AzotoPower 100 g + FosfoPower 100 g. Wartość każdego pakietu to ok. 300 zł brutto.

Konkurs to jednak nie jedyna z atrakcji podczas Spotkania Sadowniczego Sandomierz 2023. W kolejnych dniach będziemy podawali więcej informacji. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu i strony Wydarzenia: Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2023.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here