doradca jagodowy
StoryEditorMateriał promocyjny

„Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko” – już 2 i 3 marca 2024

Data:  17 luty 2024Autor:
17 luty 2024
Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny zostaliśmy patronem medialnym konferencji „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko”, organizowanych przez Doradcę Jagodowego, a także firmy Osadkowski i Boryna oraz współorganizowanym przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Lublinie.

Konferencje „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko” to wyjątkowe, BEZPŁATNE wydarzenie dla plantatorów i pasjonatów uprawy truskawek oraz innych gatunków jagodowych, które odbędzie się:

  • 2 marca we Wrocławiu

  • 3 marca w Strachowie k. Płońska


Dwa dni ogromnej dawki wiedzy i praktycznych wskazówek od doświadczonych ekspertów z branży, które pomogą zrewolucjonizować Twoją plantację!
Na uczestników wydarzenia czekają:

  •  Zróżnicowana tematyka, dopasowana do Twoich potrzeb,

  •  Innowacyjne pomysły, najnowsze trendy i rozwiązania techniczne w uprawie roślin jagodowych,

  •  Najlepsi specjaliści i eksperci branży jagodowej,

  •  Możliwość nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi plantatorami,

  •  Szansa na poznanie firm dostarczających środki do produkcji,


Ilość miejsc na konferencje „Praktycznie o Truskawkach… i nie tylko” jest ograniczona, więc już teraz sprawdź szczegółowy program wydarzenia i zarejestruj się za darmo:  https://doradcajagodowy.pl/konferencja-praktycznie-o-truskawkach-i-nie-tylko-2024/  


Do zobaczenia!
doradca jagodowy
23. styczeń 2026 03:36