Klub Czereśniowy – zapraszamy na pierwsze spotkanie!

czereśnie

Już 21 maja 2021 roku o godz. 20.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie Klubu Czereśniowego. Gościem specjalnym wieczoru będzie doradca Leon Jahae z Top Fruit Consultancy z Wielkiej Brytanii.

klub czeresniowy

Z roku na rok obserwujemy w Polsce rosnące zainteresowanie uprawą czereśni. Jednocześnie zauważamy, że zdecydowanie wyższe ceny uzyskują owoce najwyższej jakości, o najlepszych parametrach. Stąd inicjatywa stworzenia Klubu Czereśniowego, którego celem ma być zrzeszenie producentów czereśni, fachowe doradztwo i szkolenia w elitarnym gronie.  Projekt zakłada szereg spotkań on-line oraz szkoleń terenowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w formie webinarium on-line. Wstęp wolny, zapraszamy do rejestracji za pomocą formularza – kliknij tutaj.

Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo na portalach społecznościowych.

Gośćmi wieczoru będą: Leon Jahae z Top Fruit Consultancy z Wielkiej Brytanii, który przedstawi aktualne zalecenia dotyczące uprawy czereśni, Rainer Weiß reprezentujący firmę VOEN specjalizującą się w osłonach dedykowanych dla sadów czereśniowych, a także Andrzej Grenda z Yara Poland, który omówi strategię nawożenia czereśni w pierwszej części sezonu wegetacyjnego.

W trakcie trwania spotkania przewidzieliśmy dyskusję z ekspertami. Webinarium odbędzie się w piątek, 21 maja, o godz. 20.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji. Udział w spotkaniu jest wolny i bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here