Zapisz się na pokazy cięcia jabłoni w Sandomierzu – 2 lutego 2023

cięcie korekta

Zachęcamy do zapisów na pokazy cięcia jabłoni, które odbędą się 2 lutego 2023 w ramach Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu.

Pokaz cięcia ręcznego planowany jest 2 lutego 2023, od godziny 14, w sadzie na terenie gminie Lipnik. Pokaz cięcia ręcznego kilku odmian (w tym Gali i Red Delicious) przeprowadzi Marcin Piesiewicz.

Spotkanie będzie dobrą okazją do poruszenia tematów związanych z cięciem, ale także nawożeniem i ochroną jabłoni. Warto więc wykorzystać pokaz do zadania pytań doradcy.

Pokazy odbędą się pod warunkiem zgłoszenia odpowiedniej, minimalnej liczby osób zainteresowanych, dlatego prosimy o zarejestrowanie się i zdeklarowanie swojego uczestnictwa. Kliknij tutaj: REJESTRACJA 

Informacje SMS o pokazach cięcia, lokalizacji będą przesłane do osób deklarujących zainteresowanie, na podany w formularzu zapisu numer telefonu komórkowego.

 

Oczywiście zachęcamy również do wzięcia udziału w Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu. Pełny program Spotkania znajdziecie: TUTAJ

Przychodząc na Spotkanie warto też wziąć ze sobą najcięższe jabłko —–> Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2023 – Przynieś najcięższe jabłko i wygraj nagrodę!

4 KOMENTARZE

    • No kobieta w kilku słowach krótko i zwięźle to ładnie Pani podsumowała.
      I tak !! Najważniejsze : Gdzie to sprzedać? Po co pompować ten balon ?
      Za mało mamy kobiet na forum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here