Ochrona sadów w okresie okołokwitnieniowym – spotkanie internetowe 12.05.2020

kwitnienie jabłoni

Zapraszamy na pierwsze z cyklu naszych internetowych spotkań z ekspertami.
We wtorek 12 maja o 20.00 naszym gościem będzie Tomasz Lewandowski z firmy BASF, z którym porozmawiamy o „Ochronie sadów w okresie okołokwitnieniowym”.

To jeden z kluczowych momentów w całym sezonie wegetacyjnym decydujący nie tylko o wielkości przyszłych zbiorów w naszych sadach ale także ich jakości. Poruszymy m.in. tematy związane z zagrożeniem parchem , mączniakiem i szarą pleśnią w sezonie 2020.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
– we wtorek 12 maja o 20.00 klikacie w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/ochrona-sadu-w-okresie-okolokwitnieniowym
– podajecie swoje imię oraz adres email i dołączacie do spotkania
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania

Możecie również dołączyć już teraz, dzięki czemu otrzymacie zaproszenie. Kliknij tutaj, by napisać do nas przez Messenger. Podaj swój adres email i wyślemy CI zaproszenie.

Zapraszamy

1 KOMENTARZ

  1. Witam. Potrzebuję odpowiedzi dlaczego w tym roku nie mam żadnego kwiatostanu na śliwie Opal. Przez kilka lat śliwa miała zawsze dużo kwiatów i owoców mimo chorób, które zwalczałem Miedzianem WP50, Topsin M500 i Decis 50 EW. Ma na pędach dużo zgrubień – wianuszki mikropączków. Śliwa wypuściła liście ale nie pąki kwiatowe (żadnego). Proszę o podpowiedz jak może być przyczyna i co powinienem zrobić bo żal mi wyciąć to 9 letnie drzewo. Może na spotkaniu z ekspertem 12.05.br lun mailem na mój adres. Pozdrawiam Henryk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here