Ruszyły zapisy na terenowe spotkanie Klubu Gruszowego!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uprawą grusz na praktyczne warsztaty w sadzie z Andrzejem Soską, które odbędą się już 12 lipca o godz. 10.30 w Uleńcu.

Z powodów organizacyjnych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji i zakupu biletu:  TUTAJ

Wydarzenie organizowane jest w ramach Klubu Gruszowego i odbędzie się w sadzie państwa Elżbiety i Wojciecha Kotów w Uleńcu niedaleko Grójca.

Podczas spotkania podane zostaną m.in. zalecenia dla sadów gruszowych na najbliższe tygodnie. Oprócz tego pojawią się tematy związane z najważniejszymi aspektami prowadzenia sadów gruszowych począwszy od agrotechniki, przez ochronę i nawożenie.

Partnerami spotkania są Intermag oraz Bayer. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

Program spotkania wygląda następująco:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników

11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku, zalecenia

13.00 -15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

 

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu. Pod tym linkiem można dokonać zakupu TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz: 600-489-611

spotkanie z andrzejem soską

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here