Klub Gruszowy z Josem de Witem już 29 kwietnia!

Klub gruszowy

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Gruszowego, które odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku. Warsztaty tym razem poprowadzi doradca z Holandii – Jos de Wit.

Jest nam miło poinformować, że kolejne terenowe spotkanie Klubu Gruszowego odbędzie się 29 kwietnia 2023 o godz. 11.00. Warsztaty będą miały miejsce w sadzie Państwa Jasiorowskich w Belsku Dużym, a poprowadzi je doradca z Holandii – Jos de Wit.

Pod tym linkiem można dokonać zakupu biletu: TUTAJ

Wśród poruszonych tematów będą m.in. zabiegi giberelinowe, przerzedzanie chemiczne, ochrona przeciw chorobom w okresie okołokwitnieniowym, a także zwalczanie miodówki gruszowej.

Warto wziąć udział także ze względu na to, że nasadzenia grusz w sadzie p. Jerzego Jasiorowskiego są zróżnicowane pod względem wieku i zastosowanych podkładek. Co więcej, gospodarz spotkania ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uprawie tego gatunku i wiele bardzo ciekawych przemyśleń.

Partnerami spotkania są Timac Agro, Bayer, FELCO oraz AMG Sp. Z o. o.. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.

 

Program spotkania wygląda następująco:

11.00 – 11.30 Rejestracja uczestników

11.30 – 14.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku i na różnych podkładkach, zalecenia

14.00 – 15.00 Obiad i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu. Pod tym linkiem można dokonać zakupu TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości email.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz: 600-489-611, 600-489-142

Klub Gruszowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here