Konkurs Kobiety polskiego rolnictwa w kalendarzu Timac AGRO 2023

kalendarz

Każdego roku Timac Agro tworzy kalendarz ukazujący rolnictwo i ludzi w niebanalnych zestawieniach. W nowej, 11. edycji motywem przewodnim będzie kobiece oblicze rolnictwa.

Jak wyjaśnia Timac Agro, każdego roku zaskakuje swoich klientów nową tematyką kalendarza. – Za nami są już takie tematy sesji jak „Z przytupem”, w którym oglądać można zespoły ludowe z całej Polski,  „Timac Agro – w zgodzie z naturą”, gdzie pokazujemy dzieci naszych klientów dzielących się radami, jak dbać o środowisko, a także „Rodzinny album smaków”, w którym nasi klienci przedstawiają swoje rodzinne przepisy – wyjaśnia Dariusz Mieszała, product manager Timac Agro.

– W tegorocznej edycji chcemy połączyć nasze dwa projekty, którymi są kobiece metamorfozy oraz Timac-owy kalendarz i pokazać w ten sposób kobiece oblicze rolnictwa. Chcemy pokazać, że mimo, iż rolnictwo jest branżą zdominowaną przez mężczyzn jest też w niej wiele pięknych kobiet. Laureatki konkursu wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, na której o jej dobre samopoczucie i wygląd zadba makijażystka oraz stylistka, która dobierze dla nich stylizację w tematyce pin-up – dodaje.

Wytyczne kandydatury do sesji:

-kobieta związana z rolnictwem

-od 20 lat wzwyż

-dobrze czująca się przed aparatem.

 

W zgłoszeniu powinny się znaleźć:

-zdjęcia kandydatki

-telefon kontaktowy

-miejscowość

-w kilku zdaniach opisane „dlaczego ja i co łączy mnie z rolnictwem”.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

zuzanna.blaszczyk@pl.timacagro.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here